Hakkımızda

İSKELE MERKEZİ sektöründeki faaliyetine 2013 yılında başlamış olup üretimini yaptığı sistemlerin satış ve kiralamasını yaparak ticari faaliyetini devam ettirmektedir.

İskele Merkezi, “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle, sunmuş olduğu ürün ve hizmet çeşitliliği sayesinde müşterilerine işin her aşamasında esnek, hızlı ve ekonomik çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı ilke edinmiştir.

Yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün stoku ve sistem çeşitliliği ile tecrübeli teknik kadrosu tarafından yapılan doğru ve ekonomik proje çözümleri ile satış ve kiralama yapan İSKELE MERKEZİ , müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.

Hizmet sağladığı inşaat sektöründeki çalışma koşullarının zorluğu ve iş kazası risklerinin yüksek olması nedeniyle, iş güvenliği ve insan sağlığına verilmesi gereken önem konusundaki bilinci ve sorumluluğu gereğince İSKELE MERKEZİ ürünlerinin kalitesinden asla taviz vermemektedir.

İSKELE MERKEZİ, ülke ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne, ihtiyaçlar doğrultusunda, en güvenli, en pratik ve en donanımlı ürünlerle destek sağlamayı amaç edinmiştir.

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

HÜSEYİN DOĞAN